Insteekdop, platkop, ovaal, 38x20mm, zwart
Artikelnummer: PDOV3820Z Overzicht| Inslagdoppen voor platte buizen met geronde kanten | |
| Buitenwerkse buislengte | 38mm |
| Buitenwerkse buisbreedte | 20mm |
| Gatmaten lengte | 34-36mm |
| Gatematen breedte | 16-18mm |
| Kleur | Zwart |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Vormvariant | Afgeplat Ovaal |
| Kop Uitvoering | |
| Kop Afwerking | |
| Kop- / Zoolafmeting | 38x20mm |
| Kop- /Zooldikte | 5mm |
| Schachtlengte | 12mm |
| Totale hoogte | 17mm |
| Buitenwerkse buismaat | 38x20mm |
| Geschikt voor gatmaten | Van |
| Voor buizen met wanddikte | Van 33x14mm tot 37,5x18,5mm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiksdoeleinden | Geschikt als pootdop of eindafwerking voor andere buisconstructies |



