Insteekdop, platkop, ovaal, 35x15mm, zwart
Artikelnummer: PDOV3515Z Overzicht| Inslagdoppen voor platte buizen met geronde kanten | |
| Buitenwerkse buislengte | 35mm |
| Buitenwerkse buisbreedte | 15mm |
| Gatmaten lengte | 29.0-33.5mm |
| Gatematen breedte | 10.5-13.3mm |
| Kleur | Zwart |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Vormvariant | Afgeplat Ovaal |
| Kop Uitvoering | Platkop |
| Kop Afwerking | Glad |
| Kop- / Zoolafmeting | 35x15mm |
| Kop- /Zooldikte | 5mm |
| Schachtlengte | 12mm |
| Totale hoogte | 17mm |
| Buitenwerkse buismaat | 35x15mm |
| Geschikt voor gatmaten | Van 29x11mm tot 33.5x13mm |
| Voor buizen met wanddikte | 1.0 tot 2.0mm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiksdoeleinden | Geschikt als pootdop of eindafwerking voor andere buisconstructies |