Insteekdop ovaal met 12° schuine voet 30x15mm
Artikelnummer: PD15SV18 Overzicht| Insteekdop voor plat ovale buis met een 12,5° schuine voet |
| Buitenwerkse buismaat | 30x15mm |
| Gatmaten | 10,1-12,5mm x 26-28mm |
| Kleur | Zwart |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Vormvariant | Afgeplat Ovaal |
| Kop Uitvoering | Platkop |
| Kop Afwerking | Glad |
| Kop- / Zoolafmeting | 35x21mm |
| Kop- /Zooldikte | Oplopend van 7 tot 13mm |
| Schachtlengte | 11mm |
| Totale hoogte | 25mm |
| Schuinte | 12° |
| Buitenwerkse buismaat | 30x15mm |
| Geschikt voor gatmaten | Van 24x9mm tot 28x13mm |
| Voor buizen met wanddikte | 1.0 tot 2.0mm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiksdoeleinden | Geschikt als pootdop in lengs schuinende geplat ovale buispoot |

