Insteekdop, platkop, ovaal, 40x20mm, zwart
Artikelnummer: PDOV4020Z Overzicht| Inslagdoppen voor platte buizen met geronde kanten | |
| Buitenwerkse buislengte | 40mm |
| buitenwerkse buisbreedte | 20mm |
| Gatmaten lengte | 36-38mm |
| Gatmaten breedte | 16-18mm |
| Kleur | Zwart |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Vormvariant | Afgeplat Ovaal |
| Kop Uitvoering | Platkop |
| Kop Afwerking | Licht geruwd |
| Kop- / Zoolafmeting | 40x20mm |
| Kop- /Zooldikte | 5mm |
| Schachtlengte | 12mm |
| Totale hoogte | 17mm |
| Buitenwerkse buismaat | 40x20mm |
| Geschikt voor gatmaten | Van 36x16mm tot 38x18mm |
| Voor buizen met wanddikte | 1.0 tot 2.0mm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiksdoeleinden | Geschikt als pootdop of eindafwerking voor andere buisconstructies |


