Insteekdop, platkop, ovaal, 60x30mm, zwart
Artikelnummer: PDOV6030Z Overzicht| Inslagdoppen voor platte buizen met geronde kanten | |
| Buitenwerkse buislengte | 60mm |
| buitenwerkse buisbreedte | 30mm |
| Gatmaten lengte | 54-57.8mm |
| Gatematen breedte | 24.5-28mm |
| Kleur | Zwart |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Vormvariant | Afgeplat Ovaal |
| Kop Uitvoering | Platkop |
| Kop Afwerking | Glad |
| Kop- / Zoolafmeting | 60x30mm |
| Kop- /Zooldikte | 5mm |
| Schachtlengte | 13.5mm |
| Totale hoogte | 18.5mm |
| Buitenwerkse buismaat | 60x30mm |
| Geschikt voor gatmaten | Van 54x24.5mm tot 57.5x28mm |
| Voor buizen met wanddikte | 1.0 tot 2.0mm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiksdoeleinden | Geschikt als pootdop of eindafwerking voor andere buisconstructies |
