Zwenkwieltjes met draadstift M8x30
Artikelnummer: PT-MEUWDS0830 Overzicht| Zwenkwieltjes, compleet met M8x30 draadstift In combinatie met één van de draadbussen ook geschikt voor buisframestoeltjes. | |
| Wielbasis (breedte over de wielen) | ca. 45 mm |
| Wieldiameter | ca. 35,5 mm |
| Hoogte zwenkwiel | ca. 38 mm |
| Hoogte stelkraag van de draadstift | ca. 6,5 mm |
| Effectieve stahoogte incl. draadstift | minimaal 38 mm |
| Type draadstift | M8 x 30mm |
| Totale lengte draadstift | ca. 54,5 mm |
| Maximum belasting compleet | 75 kg |
| Aswerking | Onafhankelijk draaibare wielen |
| Rijlaag | Medium hard kunststof |
| Geschikt voor | Harde en zachte ondervloeren |
| Kleur | Zwart & Anthraciet |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Merk | Palty |

