Viltglijder met nagel 20mm bruin
Artikelnummer: GLVN20B Overzicht| Viltglijder met nagel 20mm | |
| Buitenrand diameter | 20mm |
| Buitenrand kleur | Bruin |
| Vilt diameter | 17mm |
| Stiftlengte | 14mm |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Type glijvlak | Vilt Glijvlak |
| Kleur | Bruin (kunststof) met Grijs (vilt) |
| Stifttype | Nagel |
| Materiaal Zool | PS (Polystyreen) |
| Materiaal Glijvlak | Vilt (middelhard) |
| Materiaal stift | Staal vernikkeld |
| Stiftlengte | 15mm |
| Dikte zool | 4mm |
| Dikte glijvlak | 5mm |
| Hoogte totaal (stift plus zool en/of glijvlak) | 23mm |
| Diameter zool | 20mm |
| Diameter glijvlak | 17mm |
| Diameter totaal | 20mm |
