Terras inslagdop, 38mm, zwart
Artikelnummer: PDMK38Z Overzicht| Insteekdop met verstevigde kop voor terrasgebruik, 38mm: | |
| Gatmaten | 29 tot 35.5mm |
| Buismaat | 38mm |
| Voetbreedte | Ca 38mm |
| Kopdikte | 10mm |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Vormvariant | Rond |
| Kop Uitvoering | Half-Bolkop |
| Kop Afwerking | Licht profiel |
| Kop-/Zooldiameter | 38mm |
| Kop- /Zooldikte | 8mm |
| Schachtlengte | 20mm |
| Totale hoogte | 28mm |
| Buitenwerkse buismaat | 38mm |
| Geschikt voor gatmaten | Van 29mm tot 35,5mm |
| Voor buizen met wanddikte | 1.0 tot 2.0mm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiksdoeleinden | Geschikt als pootdop op ruwe vloeren zoals terrastegels |
